Obsługa techniczna imprez Trójmiasto

Obsługa techniczna imprez 

Podczas pandemicznej zapaści branży eventowej, w głowach kilku trójmiejskich właścicieli firm zajmujących się obsługą techniczną wszelkiego rodzaju wydarzeń, pojawił się pomysł stworzenia jednego wspólnego serwisu skupiającego specjalistów z branży, ale możliwie z jak najszerszą ofertą, która trafiłaby do jak największego grona potencjalnych klientów. Tak powstała strona tokmedia.pl

Obecnie trafia do nas wiele zapytań dotyczących obsługi spotkań stacjonarnych i hybrydowych, co jest dowodem, że pomysł podjęty w czasie zapaści był bardzo trafiony.

Realizujemy dziesiątki różnego rodzaju wydarzeń, mniejszych i większych od podestów i tłumaczeń symultanicznych po koncerty.

Wszyscy Klienci są zawsze zadowoleni z pracy naszych techników i realizatorów, a jest to skutkiem tego, że zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w technicznej organizacji kongresów, eventów i konferencji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem audio, wideo, a także współpracujemy z profesjonalnymi podwykonawcami zapewniając zawsze najwyższy poziom obsługi technicznej oraz satysfakcję Klienta.

Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne, nagłośnienie, wynajem nagłośnienia Gdańsk, jak również oświetlenie eventowe. Realizujemy streaming, konferencje online, elementy scenograficzne oraz wiele innych multimediów niezbędnych podczas organizacji udanego eventu.
Technicy, z którymi współpracujemy to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.  Akustycy, oświetleniowcy, realizatorzy multimediów z wieloletnim doświadczeniem  zawsze profesjonalnie podchodzący do każdego projektu.
Działamy głównie na terenie Trójmiasta i okolic, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zrobili realizację w dowolnym regionie Polski .
Zapraszamy !
kontakt@tokmedia.pl
tel. 888 248 444
P. Jersak – pomysłodawca (fotograf eventowy)
 
Wypożyczalnia telewizorów Trójmiasto
Wynajem nagłośnienia Gdańsk, Tłumaczenia symultaniczne, wynajem telewizorów, transmisje live, wynajem sceny, oświetlenie dekoracyjne
Obsługa techniczna imprez
organizacja konferencji
Oświetlenie sceniczne Trójmiasto

Wynajem telewizorów Gdańsk, tłumaczenia symultaniczne Gdańsk, oraz Wynajem telewizorów gdynia, Obsługa techniczna imprez. obsługa techniczna imprez gdańsk, Oświetlenie eventowe Gdańsk. Wypożyczalnia sceny Gdańsk, scena podest na konferencję,a także sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, nagłośnienie wynajem. multifony wynajem gdańsk, dioda gdańsk, Wynajem telewizorów Gdańsk.  Wynajem telewizorów gdynia, ekran do projektora gdańsk, meble eventowe gdańsk, wynajem nagłośnienia Gdańsk

Tłumaczenia konferencyjne Gdańsk , sprzęt do tłumaczeń symultanicznych,jak również nagłośnienie  wynajem, multifony wynajem gdańsk, dioda gdańsk. Wynajem telewizorów Gdańsk, Wynajem telewizorów gdynia, ekran do projektora gdańsk, meble eventowe gdańsk. Dlatego Ważnym aspektem są Telebimy  led  wynajem, laptopy wynajem, telebim diodowy gdańsk, wypożyczalnia telewizorów gdańsk Gdynia Trójmiasto. Tłumaczenia kabinowe Gdańsk a także tłumacze symultaniczni kabinowi. Tłumacz kabinowy angielski niemiecki francuski gdańsk oraz tłumacz ustny konsekutywny gdańsk. Biuro tłumaczeń Gdańsk Gdynia, dlatego  wynajmujemy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

 

Strona tokmedia.pl jest formą reklamy  mającą na celu promowanie usług kilku trójmiejskich podmiotów gospodarczych wyspecjalizowanych w technicznej obsłudze konferencji, koncertów i innych wydarzeń. Wszelkie zapytania przekazywane są do specjalistów zajmujących się daną dziedziną.  Zapraszamy do zapytań.